Hakkımda

2007 yılında Almanya'da Hanover Tip Fakültesi'nden mezun olduktan sonra meslek hayatıma Dahiliye Bölümünde başladım. Bu süreçte Acil Servis, Yoğun Bakım, Gastroenteroloji ve Kardiyoloji rotasyonlarım oldu. Benim için çok değerli bir temel oluşturan, ancak teşhis koymak ve tedavi uygulamak açısından yeterli bulmadığım bu klinik tecrübe sürecinin ardından üniversite yıllarımdan itibaren ilgi duymaya başladığım Önleyici Hekimlik, Holistik Tıp, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp gibi alanlarda kendimi geliştirmeye yöneldim.

Benim için bir dönüm noktası oluşturan bu dönemde işinin ehli olan  çok değerli hocalardan farklı alanlarda eğitimler aldım. Bunlardan bazıları: Tıbbi Şifa Orucu Hekimliği, Apiterapi, Tibbi Nabız Muayenesi, Doğu Unani Tbbı, Özerk Sinir Sistemi Kineziyolojisi ve Psikokineziyoloji.

İlerleyen süreçte kendisi de hekim olan eşim Dr. med. Ayhan Güdük'le beraber Almanya'da kendi özel  muayenehanemizde bu farklı ve kapsamlı metodları hastalarımızı daha çabuk, daha etkili ve yan etkileri minimize edilmiş bir tedavi sürecinden geçirerek uygulamaya başladık.

Hastalarımızın modern tıbba kıyasla hem daha hızlı şifalarına kavuştuklarını, hem de takibi süreçte daha sağlıklı ve kaliletli bir yaşam sürdürdüklerine şahit oldukça, bu farklı ve çok etkili yöntemleri Türkiye'ye getirip kendi insanımızın hizmetine sunma gereğini hissettik.

İstanbul-Üsküdar'da Emaar Square Heights Residence içersinde bulunan özel muayenehanemizde Avrupa Ekollerine ve  Standardlarına uygun olarak bu farklı  teşhis ve tedavi yöntemlerini sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyorum.

Saygılarımla

Doktor Esra Güdük

stethoskop.jpg