Holistik Tıp Konsepti

Holistik Tip özünde bütünsel bir bakış açısıyla hastalıklara yaklaşmak demektir. İnsanı parçalara ayırmadan bir bütün olarak değerlendirmek temel ilkemizdir.

Hastalıkların bir veya birden fazla sebebi olabileceğini ve bu sebeplerin sadece bedensel değil,

zihinsel, hafızasal ve bunun da ötesinde çevresel temelleri olabileceğini dikkate almaktayız.

Hastalık sürecinizde istenilen iyileşme bugüne kadar sağlanamadıysa, bunun sebebini rahatsızlığınıza bütünsel bir bakış açısıyla yaklaşılmadığı gerçeğinde aramak mümkündür.

Holistik Tıp Konseptinde her hastalığın kişiye özel olarak değerlendirilip tedavi edilmesi gerektiğine inanıyoruz. Olabildiğince doğanın muhteşem bir çeşitlilik barındıran eczanesinden faydalanıyoruz.

Avrupa'nın değişik ülkelerinde farklı ekollerden aldığımız eğitimler neticesinde en son bilimsel gelişmeleri konseptimize dahil ederek sürekli yeniliklere açık olmayı ve güncel kalmayı kendimize prensip edindik.

Sağlıklı kalmakta ve hastalıkları tedavi etmekte en önemli faktörleden birisi de tedaviye engel oluşturan blokajları tespit edip gidermektir. Bu bağlamda beden, düşünce ve ruh üçlüsünü bütünsel olarak tedavi etmek temel gayemizdir. Tedavi sürecini ve metodları ise sizinle beraber ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda  göre belirliyoruz ve en etkili şekilde uyguluyoruz.